הטאץ' האיטלקי שמשדרג כל ארוחה

מים מינרליים מוגזים טבעי הפכו בשנים האחרונות למלווה המושלם לכל ארוחה. בין אם זאת ארוחת בוקר קלה בבית קפה או ארוחת ערב חגיגית במסעדת יוקרה. הניטרליות העדינה, המאפיינת מים מינרלים מוגזים ואיכותיים, היא זאת המחמיאה לאוכל המונח על השולחן. מים מינרליים מוגזים יודעים להכין את החיך למנה הבאה, והופכים אותם למשקה האידיאלי.

זה לא סוד שבכל העולם משווקים מגוון רחב של סוגי מים. האם מישהו בכלל חש בהבדלים ביניהם, אתם וודאי שואלים את עצמכם?
התשובה היא – ועוד איך!

מים, ממש כמו יין, מושפעים מאוד בטעמם ובמרקמם מהמקום שממנו הם נובעים ולכן גם למים, לכאורה המשקה הפשוט ביותר, יש טעם ייחודי. עובדה זו מהווה פתח לאנשי קולינריה, שכל הזמן שואפים ליצור דברים חדשים, לבחור לראשונה מבין מבחר אפשרויות להתאמה בין אוכל, יין ומים.

זהו למעשה סיפור עלייתו של אחד מכוכבי המים האיטלקיים אשר עשו עלייה ארצה. אז נעים להכיר – מותג המים המינרליים האיטלקי Ferrarelle, מותג המים המינרליים מספר 1 באיטליה, מוגז טבעי ממי מעיין הנובעים מקרקע געשית.
ייחודו של המותג נובע מטעמו, מהגיזוז הטבעי ומהרכב המינרליים, בהם: סידן, מגנזיום, פלואוריד, אשלגן וסיליקה. והבונוס – ההרכב המינרלי הייחודי של Ferrarelle מסייע לתהליך העיכול ומקל על תחושת ה"כבדות" שלעיתים נגרמת לאחר סעודה טובה.

חברת Ferrarelle האיטלקית פועלת בתחום ביקבוק מים כבר משנת 1893, ומייצרת את מותג המים המינרליים המוגזים Ferrarelle, מותג המים הצלולים Natia ומותגים נוספים אשר מוכרים היטב לקהל האיטלקי. ל- Ferrarelle שני מפעלי ביקבוק באיטליה. המפעל הראשון נמצא בחבל לומברדיה ואילו השני נמצא באזור העיר ריארדו בחבל קמפניה, שבדרום איטליה. במפעל פועלים חמישה קווי ביקבוק לבקבוקי פלסטיק ולבקבוקי זכוכית, אשר יחדיו מבקבקים יותר משלושה מיליון ליטר ביום שמגיעים ליותר מ-45 מדינות ברחבי העולם.

אז איזה טעם יש למים?

למים המינרליים המוגזים של Ferrarelle טעם ייחודי אשר מגרה את קצה הלשון ובעזרת חיבור נכון ומדויק, עוזר להבליט את טעמיהן של מנות עדינות כמו דגים נאים, מאפים ריחניים, גבינות עשירות ועוד. תפקיד הבועות העדינות של המים הוא הענקת תחושת רכות בחך ו"הכנתו" לקראת הביס הבא ועל כן, Ferrarelle משתלב בצורה מושלמת בכל ארוחה.

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מהמים של Ferrarelle אשר נבחרו להיות המים הרשמים, אשר ילוו את ארוחות הגורמה המופלאות של השפים הבינלאומיים בפסטיבל Round Tables by American Express.

לאתר