הסוד השמור של המסעדות והשפים המובילים בישראל

האם מצאתם את עצמכם אוכלים במסעדה או לנים בבית מלון ושואלים את עצמכם מהיכן סט הצלחות המדהים או איפה קונים עכשיו את המגבות המלטפות? ובכן, קבלו את הסוד הכי שמור של המסעדנים והמלונאים בישראל: חברת שרותי ארגל, הספקית הגדולה ביותר בישראל של כלי שולחן והגשה, כלי מטבח מקצועיים וציוד נלווה לבתי מלון, מסעדות, אולמות אירועים, חברות קייטרינג ועוד – מפעילה גם חנויות הפתוחות ללקוחות פרטיים.

תכירו את ארגל אקספרס, שתי חנויות המיועדות ללקוחות מקצועיים וללקוחות פרטיים, במחירים סיטונאיים ובאספקה מידית. החנויות משתרעות על שטח של כ – 400 מ"ר ומוצג בהן מגוון של אלפי פריטים שונים, בשיטת "קנה וקח" (במידת הצורך ניתן לבצע משלוחים ללא תוספת תשלום). כן, בדיוק, זהו המקום היחיד שמאפשר ללקוח הפרטי ליהנות מהמגוון והאיכות המקצועיים שהשפים הטובים והמסעדות נהנים כבר שנים – בלי פערי תיווך ובקנייה ישירה מהיבואן.

באולם התצוגה תוכלו לפגוש את המסעדנים והשפים הגדולים ביותר בארץ מסתובבים ומחפשים כלים יוצאי דופן וחדשניים עבור המסעדות שלהם – "אמנות הצלחות" קוראים לזה בז'רגון המקצועי, והיא אחת היסודות לחוויה קולינרית עשירה, שמתחילה בכלי ההגשה וכמובן גם מאחורי הקלעים, בציוד המטבח הכי טוב שיש.

החברה מוכרת מעל ל- 10,000 פריטים שונים ומייצגת בבלעדיות את החברות המובילות בעולם בתחום, ביניהן: Rosenthal, WMF, Bauscher, Libbey, Abert, Mauviel,Tafelstern,De Buyer Mepra , Hepp.
מאז שנפתחה ב-1974, ארגל היא הספקית הרשמית של המסעדות הכי טובות ומעוצבות – הרברט סמואל, פאסטל, טוטו, טאיזו, פופינה, הוטל מונטיפיורי, מלון נורמן, פרונטו וקלארו – הם רק חלק קטן מלקוחותיה. בתחום בתי המלון הרשימה מפוארת לא פחות – וולדורף אסטוריה, מלון אלמא, רשת ישרוטל, רשת הילטון, רשת דן ועוד.

עכשיו גם אתם יכולים.

ארגל אקספרס תל אביב | שארית ישראל 37 ת"א 03-6821199 | ימים א'-ה': 08:30-18:00 יום ו': 08:30-14:00
ארגל אקספרס צפון | המסילה 20 נשר 04-8200320 | ימים א'-ה': 08:30-18:00 יום ו': 08:30-13:00

לאתר